Najlepsze Drużyny w Polsce

Czas na turniejach pędzi nieubłaganie. Nadeszła w końcu chwila gdy rozegrane zostały już wszystkie mecze Drużynowych Mistrzostw Polski Dąbki 2019 i sędziowie wyłonili zwycięzców.

Oto najlepsze Drużyny Kraju:

juniorki do lat 8

  1. SGU Czarni Oleszyce (Gancarz Oliwia, Kalmuk Nina)
  2. UKS Roszada Lipno (Rumińska Gabriela, Różycka Oliwia)
  3. UKS Komorzanka Komorze I (Filipiak Nikola, Rydz Maja)

juniorzy do lat 8

  1. MUKS Libero Basznia Dolna I (Deneka Adam, Juzwa Jakub, Malec Marek)
  2. UKS Komorzanka Komorze (Gotowski Dawid, Świerkowski Antoni, Grzebyszak Wiktor)
  3. Złote Piony Bielawa (Raszewski Hubert, Mikołajczyk Piotr, Zieliński Maciej)

 

juniorki do lat 10

  1. MUKS Libero Basznia Dolna I (Banaś Julia, Haliniak Wiktoria)
  2. MUKS Libero Basznia Dolna II (Jastrzębska Anna, Jastrzębska Katarzyna)
  3. UKS Komorzanka Komorze I (Jankowska Amelia, Kościańska Klaudia)

 

juniorzy do lat 10

  1. MUKS Libero Basznia Dolna I (Hanasiewicz Mateusz, Ludwik Norbert, Młodowiec Sebastian)
  2. UKS Roszada Lipno I (Rumiński Antoni, Wideł Zofia, Ilasz Jakub)
  3. LKS Unia Horyniec-Zdrój I (Papiernicki Jakub, Gołębiowski Filip, Petryniak Katarzyna)

juniorki do lat 13

  1. UKS Komorzanka Komorze (Łukomska Aleksandra, Tomczak Patrycja)
  2. UKS Struga Marki I (Chalaba Julia, Koszewska Adrianna)
  3. LKS Unia Horyniec-Zdrój (Węgrzyn Wiktoria, Nazarko Julia)

juniorzy do lat 13

  1. MUKS Libero Basznia Dolna II (Siteń Dawid, Kisyk Maciej, Krzych Kinga, Sysak Mateusz)
  2. MUKS Libero Basznia Dolna I (Weber Tobiasz, Malec Łukasz, Kalmuk Filip)
  3. UKS Komorzanka Komorze (Szymański Jakub, Hałas Maksymilian, Bernat Tomasz)

juniorki do lat 16

  1. UKS Struga Marki (Adamczyk Klaudia, Orłów Agata)
  2. UKS Roszada Lipno (Walkowska Aleksandra, Ruta Zuzanna)
  3. GZ LZS Darłowo (Noworolnik Natalia, Florkiewicz Martyna, Mrówczyńska Helena)

 

juniorzy do lat 16

  1. OKS Sokół Wrocław (Wieczorek Sebastian, Węgrzyn Michał, Barabasz Marek)
  2. UKS Struga Marki (Broma Jakub, Waś Kacper, Muzaj Mateusz)
  3. UKS Roszada Lipno (Zyber-Moszak Amadeusz, Myszuk Tymoteusz, Wysokiński Mateusz, Matysiak Mateusz)

juniorki do lat 19

  1. LKS Unia Horyniec-Zdrój (Zaborniak Klaudia, Żuk Angelika)
  2. UKS Roszada Lipno (Lipka Martyna, Ruta Marta)
  3. UKS SW Jeziorany (Kmieć Paulina, Lepak Emilia)

Wszystkie puchary wręczone, wszystkie medale zawisły na szyjach zwycięzców… Jeszcze podziękowania, gratulacje, ostatnie pamiątkowe zdjęcia i …

Wójt Gminy Darłowo Radosław Głażewski oficjalnie uznał 26 Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski w warcabach stupolowych za ukończone i zaprosił zawodników do udziału w kolejnej edycji tego wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *